360 3D Body Scanner sanal kıyafet deneyimini nasıl şekillendirecek?

360 vücut tarayıcıların kullanım alanları hakkında olası senaryolar

360 VR video çağına girdik. Bu da birçok sektörü de hızlı değiştirecek. Kulllanım alanları da çok geniş bir yelpazede olacağa benziyor. BMW’nin 360 VR reklamını izlememiş olanlara da reklamı önererek diğer sektörlere de gözatalım. Bunlardan ilki spor ve fitness için beden ölçülerinizin değişimini 360 body scanner ile takip edebiliyor ve vücudunuzla ilgili analizleri elde edebiliyorsunuz.

Styku app uygulaması da bu amaç için geliştirilmiş. Uygulama vücudunuzu 360 tarayıcı ile sisteme aldıktan sonra dilimler halinde vücut ölçü bilgilerinize ulaşabiliyorsunuz.

Detaylı bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://www.styku.com/aesthetics

Bir diğer uygulama da 40 saniyede vücut ölçünüzü 360 derece tarama özelliğine sahip Fit3D.

Styku app ile aynı mantığa dayalı bir fonksiyonu var. Ölçülerinize göre sağlık risklerinizi söyleyebiliyor. Vücut yapınıza göre raporlama sonuçları vermesi de güzel özelliklerinden. Ölçülerinizin çıktı haline dönüşmesi de geleceği nasıl şekillendireceği üzerinden ipucu veriyor.

Bu bilgilerin online’da bir kıyafeti “cuk oturdu” kıvamında satın alabileceğiniz zamanların çok uzak olmadığını da göstermesi bakımından hayli ilgi çekici.

Uygulama detayları için bu adrese bakabilirsiniz: http://www.fit3d.com/webplatform/

Gelelim selfie çılgınlığının varacağı noktaya. Selfie’nizi 360 Virtual reality çekmek hiç de fena olmazdı diyorsanız onu da düşünen birisi çıkmış. UScan 360 firması bu amaç üzerine kurulmuş.

Bu uygulamanın arkadaşlık ve evlilik sitelerine varana kadar kullanılabilir olacağını öngörmek çok da zor olmasa gerek.

Birazda futuristlik denemesi yapacak olursak bu uygulamalar ile;

1- Sporcu seçimi

2- Eş seçimi

3- Kıyafet deneyimi

4- Uzaktan muayene

5- Medikal endüstrilerde teşhis koyma

6- Maskot ve hediyelik eşya

7- Reklamcılık

8- Ürün tanıtımı

9- Sanal tur ve turizm

10- Bilgisayar oyununda kendi karakterinizi oynama

gibi alanlara ait çok yeni ve harika gelişmelerin olacağını öngörebiliriz.

Fifa 20xx oyununda kendinizi ve arkadaşlarınızı sahada görmeye hazırlanın…

 

A millimeter wave scanner is a whole-body imaging device used for detecting objects concealed underneath a person’s clothing using a form of electromagnetic radiation . Typical uses for this technology include detection of items for commercial loss prevention , smuggling and screening at government buildings and airport security checkpoints. Several countries employ the scanners for security screening.

It is one of the common technologies of full body scanner used for body imaging; a competing technology is backscatter X-ray . Millimeter wave scanners themselves come in two varieties: active and passive. Active scanners direct millimeter wave energy at the subject and then interpret the reflected energy. Passive systems create images using only ambient radiation and radiation emitted from the human body or objects.

  • Ana Sayfa Teknoloji 360 3 D Body Scanner sanal kıyafet deneyimini nasıl şekillendirecek ?  40 saniyede vücut ölçünüzü 360 derece tarama özelliğine sahip Fit 3 D .
  • 360 3 D Body Scanner sanal kıyafet deneyimini nasıl şekillendirecek ?  Sony'nin sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR ile oynanabilecek 80'den fazla oyun açıklandı.
  • Önceki Haber 360 3 D Body Scanner sanal kıyafet deneyimini nasıl şekillendirecek ? Sonraki HaberHangi Kuşlar Göç Ediyor? Suat Arslan.
  • (VİDEO). 14/05/2016. 360 3 D Body Scanner sanal kıyafet deneyimini nasıl şekillendirecek ? 16/04/2016. Üçgenlerde Eşlik Konu Anlatımı.
  • Önemli oynanış değişiklikleri saha deneyimindeki önemli yenilikler.
  • Sanal gerçeklik gözlüğü bilgisayara nasıl bağlanılır ? ( 3 D vr box).
  • Abone olAbone olunduAbonelikten çık. 360 . Yükleniyor   ► Tümünü oynat. 3 D Body Scanner . VITRONIC the machine vision people. 2 video.
  • Android için Body Scanner Free Prank, Body Scanner Free Prank 50,000,000 ve oy, ortalama 3.4,App kıyafetlerini görebilirsiniz arkadaşlarınıza kandırmak için tasarlanmıştır.
  • Stadlarda Kesintisiz Wifi ile Maksimum Taraftar Deneyimi .  İlk Full Body 3 D Scanner appeared first on ITNetwork.  Sanal Mobil Şebeke İşletmeciliği MVNOAralık 22, 2011.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir