2017’nin En İyilerinden Opel Insignia

Opel, son zamanlarda özellikle otomobil dünyasına yaptığı yatırımlar ve yeni açtığı fabrikalarla konuşulan markalardan bir tanesiydi. Elbette, bu yatırımların ve fabrikaların meyvesi, son aylarda gelmeye başladı. Bunlardan bir tanesi, hiç şüphesiz yeni kasa Opel Insignia. İlk olarak 2003 yılında karşımıza çıkan Opel Insignia; o tarihten bu yana, şıklığı ve estetiği seven pek çok kullanıcının tercihi olmakla beraber; otomobil dünyasında da modeli oldukça sevilen bir araç olarak biliniyor. 2008 Yılında, tamamı ile ortadan kalkan Opel Vectra; hatırlayacağınız gibi yerini Opel Insignia’ya bırakmış ve bu segmentteki bütün araçlar Insignia modeli altında, değerlendirilmiş ve üretilmişti. “D” Segmentinin değerli üyelerinden Insignia’nın 2017 modeli de; geçtiğimiz günlerde nihayet karşımıza çıktı. 2017’de piyasaya çıkarılacak; yepyeni bir kasayla Insignia’nın teknik özelliklerini sizlere bu yazıda açıklayacak, aracı olabildiğince son kullanıcı bağlamında değerlendirmeye gayret edeceğiz. Zira, genelde teknik incelemelerle boğulan pek çok araç sever; bu yazı ile birlikte, teknik olmayan akıcı bir inceleme okuyabilirler.

Öncelikle, kasanın baştan aşağı değiştiğini belirtmemiz gerekiyor. 2017 Yeni kasa Opel Insignia; en son 2013 yılında güncellenmiş ve fiziki açıdan yenilenmiş, o tarihten bu yana herhangi bir kasa yenilenmesi, değişikliği ile karşılaşmamıştı. Ancak bu yıl sıfırdan yaratılmış bir kasa karşımıza çıkıyor. Detaylı görsellerinin henüz geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmasıyla; Opel’in her zamanki şıklığından ödün vermediğini görebiliyoruz.

D Segmenti aracın kasası dışında, bir diğer değişiklik ise elbette iç tarafta. Bu aracın kullanıcıları genelde Opel’e yakıt konusunda oldukça fazla veryansın ediyor; bu durumun düzeltilmesini istiyorlardı. Yeni 2017 Opel Insignia’nın bu sorunu düzeltebileceği, gelen haberler arasında. Eski ve yeni Opel Astra araçlarda kullanılmış olan 1.6 litrelik Bi-Turbo ünitenin; Yeni nesil Opel Insignia’da da kullanılmasıyla, bu sorunu çözmeye çalışacak olan ekibin yüksek ihtimalle bu üniteyle mutlu sona ulaşabileceğini söyleyebiliriz. Zira; araç severler Opel Astra’dan gayet memnunlar ve yakıt performansı, sınıfının en iyilerinden bir tanesi.

Bu sızıntı dışında, yine kasa tarafında ağırlık konusunun incelemeye alındığı ve aracın eski modeline nazaran 100 Kilogram hafif olacağı da belli oldu. 6 Silindirli bir motorla karşımıza çıkacak olan 2017 Opel Insignia; otomatik şanzıman ve led farları her zaman olduğu gibi kullanacak.

Kısacası, şık ve oldukça hoş bir otomobilin 2017 yılında yollarda olacağını, Opel Insignia yeni kasa ile bildirebilmemiz mümkün.

2017’nin En İyilerinden Opel Insignia

2017 is the current year, and is a common year starting on Sunday of the Gregorian calendar , the 2017th year of the Common Era and Anno Domini designations, the 17th year of the 3rd millennium , the 17th year of the 21st century , and the 8th year of the 2010s decade.

2017 has been designated as:

 • International Year of Sustainable Tourism for Development by the United Nations General Assembly .

opel insignia 2017 fiyat listesi, opel insignia 2017 ne zaman çıkacak, yeni insignia ne zaman çıkacak, yeni insignia 2017 fiyat, opel insignia 2017 yeni kasa fiyatı, opel insignia 2017 sahibinden, yeni insignia fiyat, opel insignia 2017 autobild

2017’Nin En İyilerinden Opel Insignia Özet Bilgiler

 • İlan açıklamaları. Model, yıl, km ve renk bilgileri. Fiyat, ilan tarihi ve il/ilçeye göre sıralama. Fotoğraflı sonuçlar.
 • Sahibinden ve galeriden satılık sıfır ve 2.el Opel Insignia marka otomobiller: 1.4 T, 1.6, 1.6 T, 2.0 CDTI, 2.0 T, 2.8. Otomobillerin resimleri, yılları, kilometreleri, özellikleri ve fiyatları.
 • 2017 Opel Insignia ' nın motor seçeneklerinde ise 3, 4 ve 6 silindlirdi benzinli ve dizel üniteler olacak.  5/5 Toplam 2 Oy Kullanıldı. Kullanıcılara göre bu araba Çok iyi .
 • Opel Insignia Grand Sport 2017 Cenevre Fuarı'nda gün yüzüne.  Opel Türkiye, yeni kasa Opel Insignia Grand Sport modelinin özelliklerini ve detaylarını yayınladı.
 • 2017 'de çıkması beklenen yeni kasa Opel Insignia ' nın ilk gizli fotoğrafları ortaya çıktı.  Yeni model şu anki Insignia 'dan belirgin şekilde daha büyük.
 • Ağırlığının hafifletildiğini bildiğimiz yeni Opel insignia 2017 ’ nin motor seçenekleri de dış görüntüsü anlamında verimli ve ekonomik olur. Performans/verimlilik kriteri çok önemli.
 • yola aktarmak ve sürüşü eğlenceye çevirmek konusunda sektörün en iyisi .” diyen  Opel , 2017 içerisinde ülkemizde Insignia ’ nın Grand Sport, Sports Tourer ve Country
 • 2017 Opel Insignia örtüsünü kaldırdı. Opel ' in amiral gemisi olarak bahsedilen modeli Insignia ' nın yeni kasa özellikleri ve görselleri yayınlandı.
 • Yeni Opel insignia 2017 ' nin ilk görselleri karşımızda!  Muhtemelen 2017 yazında karşımıza çıkacak yeni Insignia 'nın bir üst sürümü olarak 2018 insignia OPC sunulabilir.
 • Opel markasının sedan sınıfında sunduğu en iyi kasa olarak nitelendirilen İnsignia 2017 nin büyük bir görsellik ile tanıtılacağı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir