2016’nın En İyi iOS Uygulamaları

Her yılın son aylarında, platformlar enlerini yayınlamakla birlikte; kullanıcılar da beğendikleri uygulamaları oylamaktan geri durmuyorlar. Bu platformlardan bir tanesi de, hiç şüphesiz Apple. Mobil teknolojiler ve dizüstü bilgisayarlar konusunda muhteşem işler başaran Apple’ın işletim sistemi Mac OS ve iOS; tüm dönemin en iyisi olarak kabul edilebiliyor ve bunun yanında Appstore içerisinde her dönem farklı uygulamalar, gözde olarak yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde kendi enlerini “iOS” için açıklayan Apple’ın bu listesine ufak bir göz attık ve sizin için 2016’nın En iyi iOS uygulamalarını listeledik. Liste, geçtiğimiz günlerde yayınladığımız En İyi Android Uygulamaları ile ufak benzerlikler taşısa da; sadece iPhone ve iOS işletim sistemi için yapılan uygulamalar da; enler listesinde yerini almış.

  • Prisma

Bir fotoğraf düzenleyicisi olarak, belki de 2016’nın ortalarında yayınlansa da tüm dünyanın ilgisini çeken Prisma; tıpkı Android içerisinde olduğu gibi iOS içerisinde de 2016’nın en başarılı uygulaması olmaya hak kazanmış. Sanatsal olarak fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz, filtrelerinizle kendinizi baştan yaratabileceğiniz bir uygulama olarak Prisma; dönemin en iyi uygulaması olmayı kesinlikle hak ediyor. Siz de, Applestore içerisinden Prisma’yı ücretsiz bir biçimde indirerek, fotoğraflarınıza sanatsal dokunuşlar yapabilir, kolayca oldukça başarılı işler çıkarabilirsiniz.

  • MSQRD

Android içerisinde bulunmayan bir uygulama olarak MSQRD; iOS içerisinde 2016’nın en iyi ikinci uygulaması olarak seçilmiş ve bu da bir fotoğraf düzenlemesi uygulaması. Kısmen “yüz düzenleyici” olsa da, uygulamanın fotoğraf düzenleme kategorisinde kabul gördüğünü belirtelim. MSQRD, yüzünüze çeşitli hayvanların uzuvlarını ekleyebiliyor yahut süper kahramanların ışınlı gözlerine yahut gece görüşü takmış bir yüze sizleri kavuşturabiliyor. Oldukça hoş ve eğlenceli bir uygulama olarak MSQRD’yi Appstore içerisinde ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  • Penguen

Appstore içerisinde en beğenilen 2016 uygulamalarında 3. sırada Penguen bulunuyor. Bir karikatür uygulaması olarak Penguen; tarafınıza güncel karikatürleri ve sevdiğiniz pek çok çizerin en güncel işlerini sunuyor. Derginin bilindik bir uygulaması olarak Penguen’i elbette başarılı bulabiliriz ancak iOS’un “en iyi” olarak gösterdiği uygulamaların diğerlerine baktığımızda maalesef Penguen’in hangi açıdan en iyi olduğunu, pek de çözemiyoruz.

  • Nabız

Waveline Media tarafından iOS Appstore içerisinde bulunan bir uygulama olan Nabız da; 2016’nın en iyi iOS uygulamalarından bir tanesi. Size özel, anlık Türkçe haber sitelerinden haberleri çeken ve sürekli güncellenen Nabız’da; keyfinize ve ilgi alanlarınıza yönelik haber sitelerini takip edebiliyor, aynı zamanda bunlara dair haberleri, güncellemeleri bildirimler aracılığı ile alabiliyorsunuz. Nabız’ı Appstore içerisinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

2016’nın En İyi iOS Uygulamaları

iPhone 5S

iPhone 5C

The iPhone SE is a smartphone designed and marketed by Apple Inc. as part of the iPhone series of devices. It was unveiled on March 21, 2016, at Apple’s Cupertino headquarters and was released on March 31, 2016. The iPhone SE serves as a replacement for the iPhone 5S : it maintains a 4-inch screen size and nearly identical design to the 5S, but includes selected hardware upgrades from the larger iPhone 6S model, including its updated processor, rear camera, and support for iOS 9 software features such as Apple Pay , always-on Siri activation, and Live Photos.

Reception to the iPhone SE was critically positive, noting its familiar form factor and design, improved hardware over previous iPhone models with 4-inch screens, and its overall performance and battery life.

en iyi ios uygulamaları 2016, en iyi ios uygulamaları ekşi, en iyi ücretsiz iphone uygulamaları, en iyi ios 10 uygulamaları, en iyi iphone uygulamaları ekşi, en iyi iphone 6 uygulamaları, iphone’da olması gereken uygulamalar 2016, en iyi iphone 6s uygulamaları

2016’Nın En İyi Ios Uygulamaları Özet Bilgiler

 • Anasayfa iOS Uygulamaları 2016 ’ nın En İyi 12 iPhone Uygulaması .  veya sanat eseri haline getirmenize yardımcı olur ve fotoğraflarınızı geliştirmek için en iyi yolu size sunar.
 • 3 Facebook: Dünyanın en büyük sosyal ağ uygulamasının tüm zamanların en iyi iOS uygulamaları listesinde olmaması düşünülemezdi.
 • Apple, 2016 ’ nın en iyi uygulamalarını ve oyunlarını seçti. Yılın En İyi 10 iPhone Uygulaması şöyle  iOS 11 yalnızca 64 bit uygulamaları destekleyebilir.
 • Gelenek bozulmadı ve her sene Aralık ayının ilk haftasında en iyi mobil uygulama ve oyunlar listesi paylaşıldı. Gerek Android gerekse de iOS platformunda 2016 ’ nın en
 • iOS uygulama mağazası App Store'daki en popüler uygulamaları sizler için bir araya getirdik. İşte AppStore'da 2016 ' nın En İyi 10 Uygulaması .
 • Bu yazımızda iPhone 6’dan itibaren en iyi kamera performansı sunan 2016 ’ nın en iyi iOS kamera uygulamalarını derledik. iOS ekosisteminde en çok kullanılan ve en fazla geri
 • Apple, App Store'da 2016 yılına damga vurmuş uygulama ve oyunlarını açıkladı.  Teknoloji Mobil / iOS App Store'un en iyi uygulama ve oyunları açıklandı!
 • Gsm Bölümü. Windows Phone OS. İOS 2016 ' nın en iyi Android uygulamaları .  2016 ' nın en iyi Android uygulamaları "Google Play Store Ödülleri" ile belirlendi.
 • 2016 ' nın en iyi Android uygulamaları "Google Play Store Ödülleri" ile belirlendi.  Uygulamalara göz atmak için adına tıklayarak Google Play Store'a gidebilirsiniz.
 • iMovie’ nin iOS 9’a odaklı güncellemesi daha çok 6s, 6s+ ve iPad kullanıcılarını sevindirecek.  ( İyi iyi , bu özellik Apple’ın stabilitesi ile tutacak demedi demeyin.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir