2016’nın En Güzel Korku Filmleri

You’re killing me – Beni öldürüyorsun


Korku filminin yanında ironik bir komedi filmi. Seri katil yavaş yavaş bütün kurbanlarını topluyor, ve kurbanların ruhu bile duymuyor. Filmin baş karakteri Joe’dir. Film boyunca, karakterlerin hayatları farklı açılardan hicivsel bir dille anlatılıyor. Psikopat karakter hariç.

Carnage Park – Ölüm Bölgesi


İki dost olan başrol karakterler, uzun süredir para sıkıntısı çekmektedirler. Yaptıkları hiçbir iş tutmaz. En sonunda hırsız olmaya karar verirler. Uzun uğraşlar sonucu bir banka soymaya karar verirler, ama bu soygun onlara büyük işler açacaktır, çünkü kaçarken bir rehine almak zorunda kalacaklar. Bu yolun sonu aydınlık değil.

Shelley


Hamile kadınlar, korku filmlerinde çokça yer almaktadır. İçlerinde büyüyen varlık, korku etkisi yaratacak karaktere bürünür. Bu filmde, anne baba olmak isteyen bir çift anlatılmaktadır. Çocukları olmayınca, hizmetçileriyle, bebeğe taşıyıcı annelik yapması konusunda anlaşma yaparlar. Ama işler istedikleri gibi gitmez.

Don’t Breathe – Nefesini Tut


Hırsızlık yapmak için kör bir adamın evini seçen bir grup arkadaşın, ev sahibi tarafından esir edilmesini, ve evin içinde yaşadıklarını anlatmaktadır.

The Wiling – Ağıt


Bir dağ kasabasında hayat normal iken, gelen bir yabancıdan sonra kasabaya gizemli bir hastalık yayılır.

Southbound – Güneye doğru


Film, birbirinden bağımsız beş gezgin kişinin buluşması, birbirinin sırlarını açığa çıkarması, ve her birinin gerçeklerle yüzleşmesini anlatıyor.

Always shine – Her zaman parılda


Film, birbirini deli gibi kıskanan iki kadının, birbiriyle mücadelesi, bu savaş sırasında içlerindeki korkunç karakterlerin ortaya çıkmasını anlatıyor.

They look like people – İnsan gibi görünüyorlar


Film, akli dengesi yerinde olmayan bir adamın etrafındaki herkesi şeytan olarak görmesini, onlara karşı savaş açmasını anlatıyor.

Pet


Bir kadına delice aşık olan adam, aşkına karşılık bulamayınca kadını bir kafese kapatıyor. Film bu kafeste geçen konuşmaları anlatıyor.

Train to Busan – Zombi Ekspresi


Busan’a giden treni zombiler basar ve çoğu yolcuyu öldürürler. Filmde insanların tren içinde zombilerle mücadelesini anlatmaktadır.

2016’nın En Güzel Korku Filmleri

Bu madde, Türkiye ‘de korku türünde yapılmış, uzun metraj sinema filmlerini listelemektedir. İçerikte vizyona girmiş filmlerin yanı sıra yapımı devam eden filmlere de yer verilmesi olasıdır.

en iyi korku filmleri listesi, en iyi korku filmleri 2015, en iyi korku filmleri türk, 2016 en iyi türk korku filmleri, en iyi korku filmleri onedio, koğuş filmi, 2016 türk korku filmleri, korku filmleri izle türkçe dublaj

2016’nın En Güzel Korku Filmleri Özet Bilgiler

  • 2016 korku filmleri ; Bu kategoride yer alan Korku Filmleri 2016 yılında vizyona girecek Korku Filmleridir . Korku Filmleri filmkorkuda izlenir. Bu kategori.
  • Korku Filmleri kategorisinde dünya sinemasının en seçkim filmleri hd kalitede 720p türkçe dublaj izle ve seyret.  Babamın kanatları 2016 yerli filmi sansürsüz full izle.
  • Giriş Tarihi: 28.10.2014 10:14 Güncelleme Tarihi: 28.10.2014 10:32. 2. 42. Gelmiş geçmiş en iyi korku filmleri . facebook.
  • Taste of Cinema adlı site 2016 ' nın en iyi 10 korku filmini sıraladı.  2016 ' nın en iyi korku filmleri .  Yılbaşı ve Noel'de izleyebileceğiniz birbirinden güzel 15 film .
  • İzle
  • 2016 Korku Filmleri bölümünden 2016 yılına ait bütün korku filmlerini full ve hd kalitesinde 201 filmleri izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.
  • Tam o anda evde yaşayan genç ve güzel Yasemin'i görür.  11 Şub 2016 Yanıtla Beğen (2) Şikayet Et.  cin diye birşey olmasaymış korku filmi yapamayacaklarmış (zaten yok).
  • 2016 Filmleri Kategorisinde En Çok izlenenler. 118.955 izlenme. 114.700 izlenme.  Korku Filmleri . Macera. Meksika Sineması.
  • IMDb: 8.7 YIL: 2016 . Korku Gerilim Filmleri . Facebook Twitter RSS.  YORUMLAR. kader 2017 01 28 16:25:56 FİLMİN GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL OLDUGU FIRAGMANINDAN
  • 2016 filmleri izle, 2016 filmleri full hd film izle, 2016 sinema izle, 2016 yılında çekilmiş türkçe dublaj ve altyazılı full hd filmler .  Güzel filim elinize saglık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir