2016’da dünyanın en iyi, en güzel 7 kızı kimdir?

2016’da dünyanın en iyi, en güzel 7 kızı kimdir? İşte sizler için hazırladığımız 7 güzel bayan.

1. Selena Gomez


 

Eski disney yıldızı Selena Gomez , listende 2016’da Dünyanın en güzel Kadını olarak birinci sırada yer alıyor. Son derece çarpıcı bir genç kadın. Eskiden şirin ve masum biriydi, şimdi o güzel ve seksi. Listemizde Selena sıralamasında kendine özgü bir güven ve doğal bir his duygusu yayar.

2. Liza Soberano


 

Filipinli-Amerikalı aktris ve model Liza Soberano dünyanın en güzelleri sıralamasında 2. sırada yer alıyor. Wansapanataym, Kung Ako’y Iiwan Mo, Bir O, Aşçı olmalı, İman Edilmeli, Şimdiye Kadarki Yol ve Gündelik Seni Seviyorum da dahil olmak üzere bir dizi televizyon dizisinde ve filmde rol oynadı. Şu anda, romantik komedi dizisi Dolce Amore’da Enrique Gil’in karşısında oynuyor.

3. Nana Im Jin-Ah


 

Sahne adı Nana tarafından bilinen Im Jin-ah, After School’un K-POP pop grubundaki grubunun eski bir üyesidir ve wonderslist’in “2016’nın En Güzel Kadınları” nda üçüncü sırada yer almaktadır.

4. Deepika Padukone

 

En çok kazanan Bollywood oyuncusu, Deepika Padukone  Hindistan’da bir seks sembolü ve stil ikonu olarak kabul edilmiştir. 2016 yılı en güzel 7 kadın listesinde dördüncü konumda yer alıyor, ve çeşitli listelerde üst sıralarda yer almaktadır. Deepika Padukone Hindistan’da en güzel kadın olarak seçilmiştir.

5. Pixie Lott


 

Pixie Lott Mariah Carey ve Whitney Houston’u şarkı tarzı üzerinde büyük etkiler olarak gösteriyor. Ünlü pop yıldızı “2016’nın En Güzel 7 Kadını” listesinde beşinci sırada yer alıyor. Mama Do (Uh Oh, Uh Oh) ve ‘Boys and Girls’ gibi bazı süper hit şarkılarıyla 2009 yılında şöhret kazanmıştır.

6. Amber Heard


 

Genç, sıcak Amerikalı aktris Amber Heard, genellikle dergilerin en güzel ve en seksi listelerinde sürekli görülür. 2007 televizyonda ‘Gizli Avuç Içinde’ ile ün kazanmaya başladı. Ancak, onun şöhreti, Never Back Down ve Pineapple Express’in rolleri ile 2008’de geldi.

7. Priyanka Chopra


 

Eski dünya güzeli , bu listemizin sonuncusu olsada dünyanın en güzel kadınları arasında üst sıraları sürekli çekiştirmektedir. Bollywood’da bir çok ödül kazanmıştır. Geçtiğimiz yıl, ABC drama Quantico’da Alex Parrish rolünü oynadı ve bir Amerikan ağı serisinin başında gelen ilk Güney Asyalı kadın oldu.

2016’da dünyanın en iyi, en güzel 7 kızı kimdir?

2016 cuma günü başlayan yıl. 21. yüzyılın ve 3. milenyumun 16. yılı.

2016 türkiye güzeli kim, ecem uzgör kimdir, 2016 miss turkey birincisi, miss turkey 2016 ne zaman, top model of the world 2016, miss turkey 2016 güzeli, miss turkey 2016 adayları, dünyanın en çirkin kızı 2016

2016’da Dünyanın En Iyi, En Güzel 7 Kızı Kimdir? Özet Bilgiler

  • Kristina, eski rus futbolcu Ruslan Pimenov ve eski manken Glikerya Pimenova'nın kızı . Kristina, babası ve büyükannesiyle. Annesi Kristina'yı 3 yaşında mankenlikle tanıştıran kişi.
  • [box type=”success” ] Dünyanın en güzel kızı kim ? [/box].  Bu yıl Endonezya’da düzenlenen Miss World yani Dünya Güzellik Yarışması 63. kez düzenlendi.
  • İzle
  • Dünyanın en güzel kızı resimleri fotograflari bu kadar güzel olabilirdi eline koluna saglik kardesim cok büyük keyifle izledim hepsini, kal saglicakla.
  • İngiliz The Guardian gazetesi, dünyanın en iyi 100 futbolcusunu belirledi. Listede bir de Türk var.. Giriş Tarihi: 24.12.2012 20:48 Güncelleme Tarihi: 21.01.2013 16:38. 7 . 101.
  • Dünyanın en güzel kızı ve dünyanın en genç mankeni ünvanına sahip olan ve güzelliği ile herkese taş çıkaran 9 yaşındaki Kristina Pimenova 25 Aralık 2005 yılında doğmuştur.
  • öyle bir kadın yok dünyanın en güzelleri vardır en güzeli diye bir şey yoktur.  Ana Sayfa > Moda & Bakım > Dünya 'nın En Güzel Kızı Kim ? En İyi Görüş(eig) Oranı Detaylı bilgi.
  • dünyanın en güzel kızı kimdir . Bu konuya benzer Yazılar.  Eğer sürekli ağızda ve dilde yara meydana geliyorsa, iyi bir araştırılma yapılması gerektedir. […]
  • Turkey en iyi kiz oyun ve daha bedava en popüler 3d kız oyun sitesi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir