2016-2017 Kış Sezonunun En Güzel Parfümleri

Parfüm, bizi yansıtan en önemli unsurlardan biridir. Parfüm, yılın 365 günü ihtiyacımız olan bir üründür. Sürekli kullandığımız için aynı zamanda çok önemli bir unsurdur. Parfümümüzün tenizime uyumu da oldukça önemlidir. İşte bu sezona damga vuran parfümler

Clinique – Aromatics in Black


Sıyah rengine aşık kadınlara, meyve ve çiçek aromalarıyla çok yakışacaktır. Parfümün içerdiği notalar siyahın karizmasını yansıtıyor. Parfüm içinde İtalyan bergamotu, zambak, yasemin gibi çiçekler barındırıyor. Erik, greyfut gibi meyveleri de barındıran parfüm uzun kalıcılığıyla dikkat çekiyor.

Avon – Premiere Luxe Oud


Kış aylarında parfümünüzle dikkat çekmek istiyorsanız, Avon’un Luxe Oud Oud parfümü tam size göre. Bu parfümün pembe biber barındığını duyduğunuzda bir tuhaf düşünebilirsiniz. Ama bu pembe biber, mandalina ve kırmızı kuş üzümü ile birleşince, büyük bir kalabalık içinde sizin adınıza ben burdayım der gibi seslenecektir.

Calvin Klein – Deep Europhia


Kendinizden emin misiniz? İkon olma yolunda mi gidiyorsunuz? İşte sizin parfümünüz. Parfüm, cascalone, mandalina ve beyaz biber özleriyle mükemmel bir birleşim sergiliyor. İçinde barındırdığı çiçekler bile asilliğini gösteriyor. Parfüm içinde, siyah gül ve arap yasemini barındırıyor.

Gucci – Bamboo EDT


Feminen bir parfüm arayışında olanlar, bu parfüm odunsu ve çiçeksi özleriyle sizi hiç olmadığınız kadar kadınsı hissettirecektir. İçinde Kasablanca zambağı, ylang ylang, Sicilya bergamotu barındırmasının yanında, misk içeriğiyle sizi tam bir feminen havaya sokacaktır.

Victoria’s Secret – Scandalous Dare


Bu parfüm seksi kadınların parfümü. İsmi de zaten sizi bir heyecanlandırmıyor mu? Pembe renginin hakim olduğu parfümün içinde pembe yasemin ve pembe sümbül var.

Bond No.9 – Soho


Bu parfümün yaratıcıları, tasarımı yaparken şehir mimarlıklarından ilham aldı. Parfümün içeriğini turunçgiller, özellikle parfüm oluşturuyor. Meşe yosunu ise parfüme farklı bir etki veriyor.

Givenchy – L’Ange Noir


Karşınızdakilere gizemli bir hava vermek ister misiniz? Tatlı bir aroması olan parfümün özü şekerimsi bir tat veriyor. Kalbini ise beyaz iris oluşturuyor.

Balmain – Extatic Tiger Orchid


İşte kaplanın yırtıcılığının parfüm hali. Kaplan orkidesi bu parfümün en önemli aroması. Patçuli ve kaşmir ise size çekici bir hava katıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir