Sıkıntılı Anlarınızda Sizlere Derman Olabilecek 3 Komedi Dizisi

Sıkıldığımız pek çok anda, yapılacak bir şey kalmadığı pek çok zamanda insanlar genellikle dizi yahut film izlemeye bayılırlar. Sonuçta, bir mısır patlatmak yahut evdeki abur cuburları alıp yatağa, koltuğa geçmek hiç de zor değildir. Hele ki eğlenceli bir şeyler varsa izlemek için, bu durum biraz daha kolay gelebilir. Bugünkü yazımızda, sıkıldığınızda; sıkıntınıza derman olabilecek 3 komedi dizisini sizlere tanıtacak ve olabildiğince eğleneceğiniz önerileri tarafınıza iletmeye gayret edeceğiz. Siz de, yorum bölümüne izlediğiniz dizileri bizler için aktarabilir; yazıya büyük bir katkıda bulunabilirsiniz. Yerli, yabancı fark etmeksizin sizin de önerilerinizi en yakın zamanda bekliyoruz!

Avrupa Yakası

Burhan’ı, Gaffur’u ve Şahika’sı ile belki de Türkiye’nin en kaliteli komedi dizilerinden bir tanesi olmayı başarmış Avrupa Yakası; geçmişte bizleri epey güldürmeyi başarmıştı ve bugün dahi binlerce insanın bu diziyi Youtube kanalından izlediği görülebiliyor. Avrupa Yakası adlı bir derginin ekibini, yaşadıklarını ve ekip bireylerinin ailelerinin başından geçen pek çok olayı bizlere aktaran Avrupa Yakası; hâlâ Türkiye’nin en nitelikli komedi dizilerinden bir tanesi olmakla birlikte, izlenmeye değer.

The Big Bang Theory

10 Sezon boyunca devam edebilmiş başka bir komedi dizisi biliyor musunuz? Muhtemelen birkaç tane daha vardır ancak bunların en kalitelisinin TBBT olduğu tartışılmaz bir gerçek olarak karşımıza çıkar. The Big Bang Theory, sıkıldığınız anlarda ayrıca kısa sürmesi ile birkaç bölüm birden götürebileceğiniz harika bir komedi dizisi. Kurgu, iki kafadar arkadaşın sıradan olmayan hayat hikayelerine ve gündelik yaşantılarına odaklanıyor. Kuantum fiziği ile ilgilenen ve bu alanda uzman olmayı hedefleyen iki arkadaşın ortamı, yaşadıkları sizleri gülme krizine sokabilir.

Shameless

7. Sezonunda olan ve dönemin en komik yabancı dizilerinden bir tanesi olarak görülen Shameless yahut Türkçe ismi ile Utanmaz; ciddi anlamda utanmayan, alkolik, müptezel bir adamın kendisini ve aile yaşantısını bizlere aktarıyor. Frank Gallagher adlı karakterimizin hayatında, alkol, kadınlar, seks ve her türlü aymazlık mevcut. Bu adamın hayat hikayesine odaklanan hemen herkes ise bu durumdan nasibini alıyor. Siz de, sıkıntılı anlarınızda eğlenmek istiyor ve doyasıya gülmeye bayılıyorsanız; Shameless hiç şüphesiz tam size göre bir e2 yapıtı. e2’de, kendi gününde reyting tahtını asla elinden alamayacağınız bir dizi olan Shameless’a sizler de bayılacaksınız.

Sıkıntılı Anlarınızda Sizlere Derman Olabilecek 3 Komedi Dizisi

Herkesin katkıda bulunabildiği özgür ansiklopedi Vikipedi’ye hoş geldiniz.


Vikipedi projesinin, 2003’te hayata geçen Türkçe koludur. Kurulduğu günden itibaren , internetin en geniş kaynak sitesi olma yönünde ilerlemektedir. Vikipedi, içeriği dünyanın her köşesinden gönüllü insanlar tarafından ortaklaşa hazırlanan açık kodlu, özgür, kâr amacı gütmeyen ücretsiz bir ansiklopedidir. Bu site viki teknolojisini kullanır, yani dünya üzerinde internete bağlı bilgisayarı olan herhangi bir kişi, -çok az sayıdaki korumalı sayfa dışındaki- tüm sayfalarda ekleme, çıkartma, düzenleme yapabilir. Yapılması gereken tek şey sayfanın üstünde bulunan “Değiştir” veya “Kaynağı değiştir” düğmelerinden birine basmaktır. Bu düğmeler, sayfayı değiştirmenizi ya da sayfaya ekleme yapmanızı sağlar.

Türkçe Vikipedi, diğer tüm dillerdeki Vikipedilerle birlikte, kâr amacı gütmeyen Wikimedia Vakfı ‘nın tescilli markasıdır. Vakfa ait Vikipedi’ye kardeş projeler de mevcuttur. Vikipedi’de ve kardeş projelerde, cesur olup sayfalara katkıda bulunmanız teşvik edilmekte ve istenmektedir. Siz de bilginizi bu ortaklaşa çalışma ortamında paylaşın.

Her maddede bulunan bağlantılar sizi diğer ilgili maddelere ve ek bilgilere yönlendirecektir. Vikipedi’nin yazı düzenleme kurallarına uygun olmak ve kabul edilebilir bir standartta olmak kaydıyla, bilgi eklemeniz, referans vermeniz, alıntılar eklemeniz memnuniyetle karşılanacaktır. Bilgi eklerken ya da sayfayı geliştirirken yanlışlıkla Vikipedi’yi bozacağınızdan korkmanıza gerek yoktur, çünkü diğer Vikipedistler hemen size tavsiyede bulunacaklar veya gerekiyorsa bariz hataları düzelteceklerdir. Ayrıca, Vikipedi Ansiklopedi Yazılımı “MediaWiki”, editör kaynaklı hataların kolayca geri alınabilmesini sağlayacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

Vikipedi, esas olarak herkesin katkıda bulunabileceği sürekli genişleyen bir site olduğu için, nitelik olarak basılı başvuru kaynaklarından önemli şekilde ayrılır. Özellikle eski maddelerin daha anlaşılır ve dengeli olmasına karşın yenileri eksik, hatalı, ansiklopedik olmayan bilgilerle veya katkıda bulunmuş olan kişinin öznel yargılarıyla oluşturulmuş olabilir. Kullanıcılar, doğru bilgiye ulaşmak ve hatalı bilgilerin farkına varmak için bunu göz önünde bulundurmalıdırlar. Öte yandan, Vikipedi dinamiktir ve sürekli günceldir. İçeriğinin hazırlanması ve güncellenmesi sadece dakikalar veya saatler alır. Bütün bu hazırlama ve güncelleme işlemleri basılı ansiklopedilerde olduğu gibi aylar, hatta yıllar sürmez.

Eğer henüz yapmadıysanız, sizin birkaç dakikanızı ayırarak Vikipedi nedir, ne değildir sayfasını okumaya davet ediyoruz. Böylece Vikipedi’yi nasıl kullanacağınızı veya katkıda bulunacağınızı öğrenebilirsiniz. Ana konularla ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

İyi çalışmalar!

Ayrıca bakınız: Vikipedi:Hoş geldiniz

Vikipedi ile ilgili daha kapsamlı bilgi edinebileceğiniz Vikipedi maddesi.
Yardım ile ilgili sayfaların ve iletişim yollarının bulunduğu içindekiler sayfası.
Site hakkında duyurular için duyurular sayfası.

komedi dizileri yabancı, komedi dizileri yerli, komedi dizileri 2016, coupling izle, mike and molly izle, sitcom nedir, my name is earl izle, weeds izle

Sıkıntılı Anlarınızda Sizlere Derman Olabilecek 3 Komedi Dizisi Özet Bilgiler

  • Evgin, “ 3 üniversite bitirmiş birinin birer oy hakkı olması adaletli mi geliyor” dedi.  Sıkıntılı Anlarınızda Sizlere Derman Olabilecek 3 Komedi Dizisi . 19/12/2016.
  • Sıkıntılı Anlarınızda Sizlere Derman Olabilecek 3 Komedi Dizisi . Featured.  Ebeveynlerin, çocukları motive etme isteği her geçen gün farklı amaçlara binaen olabiliyor .
  • Dizilerin başarılı olması için hikayelerinin güzel olması , oyuncuların iyi olması gerekir.  Sıkıntılı Anlarınızda Sizlere Derman Olabilecek 3 Komedi Dizisi .
  • İzle
  • Adını Sen Koy. Anne Dizisi .  Derman Özersoy, uzun yıllar önce evliliğin sorumluluğunu kaldırabilecek sorumluluğa sahip olmayan eşinden ayrılıp iki çocuğuyla birlikte
  • Giriş Yap Facebook ile Giriş. İzleyenlerin En Bi' Sevdiği 40 Yabancı Komedi Dizisi .  " Komedi dram" da içerir. 40. Mike & Molly (6.5). 39. Full House (6.5).
  • ANA SAYFA. KEYİF.  Yabancı komedi dizileriyle ilgili bir arayışınız varsa, yardımı olabilecek beş harika yapımı sunuyorum.  Caroline’nin de katılmasıyla Komedi başlıyor.
  • dizisi 'Ne Diyosuun' bir ayrılık komedisi .  Bülent Seyran: Derman .  Hayattaki tek arkadaşı olan Cansu'nun hemen hemen her anında yanında olan Binnur onu Ali
  • Hali hazırda ne kadar izlediğiniz dizi , oyalandığınız hobiniz olsun , mutlaka kenarda köşede sizi buhran anlarından çıkaracak bir komedi diziniz olmalı.
  • 1999 2001 arası yayınlanan ve kadrosunda With Jessica Hynes, Simon Pegg, Julia Deakin, Nick Frost gibi oyuncuları bulunduran ve bence gelmiş geçmiş en kaliteli dizilerden biri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir