18 Aralık Kısmetse Olur Elemesi

Evin dengesi her hafta değişiyor! Bildiğiniz gibi bir önceki haftanın elemesinde evden ayrılan isimler herkesi şaşırtmıştı. Hazal, Esra ve Şahin elenen adaylar olurken Semih, Hazal’ın elenmesi üzerine evden Hazal ile elele çıkmıştı. Hafta içinde yapılan açıklama ile Semih’in eve geri dönme ihtimalinin olmadığı belirtilmişti.

Bunun yanı sıra, Kısmetse Olur Evi sayesinde büyük bir fan grubuna sahip olan Hazal ve Semih gerek Snapchat uygulaması üzerinden gerek Instagram üzerinden aşklarının sürdüğüne ve çok mutlu olduklarına yönelik açıklamalarda ve paylaşımlarda bulundular.

Evin içinde ise olaylar durulmuyor. Bu hafta barışan Rabia ve Gökhan çifti yayınlanan final fragmanında yeniden ayrılıyor! Hazal ve Semih gibi çok sevilen diğer bir çift olan Didem ve Adnan ise final fragmanında yayınlanan görüntülerde tartışıyor. Didem, Adnan’ın aldığı yüzüğü çıkartıyor.

Aycan ve Onur çifti için herşey normal giderken Berkay ve Mehtap arasında yakınlaşma Mehtap’ın tüm çabalarına rağmen olmuyor.

Bu hafta evden kimin ayrılacağı ise merak konusuyken internete sızan haberlerde damatlar evinden en çok isimleri yazılan Gürkan ve Boğaçhan olduğu ve iki damat adayının da evden ayrıldığı söylentileri var.

18 Aralık Final Fragmanını izlemek için tıklayın.

18 Aralık Kısmetse Olur Elemesi

kısmetse olur kim elendi 18 aralık, kısmetse olur 19 aralık kim elendi, 19 aralık kısmetse olur, kısmetse olur haftanın finali 18 aralık, kısmetse olur 18 aralık final, kısmetse olur didem bayıldı, kısmetse olur gürkan, kısmetse olur 19 aralık fragman

18 Aralık Kısmetse Olur Elemesi Özet Bilgiler

  • Tüyo 1: Kısmetse Olur ’da 18 aralık hatasının birincisi Onur ve Aycan oldu.  Kısmetse Olur 18 aralık pazar akşamı yeni adayları ile eleme gecesi ile izleyicisi karşısında olacak.
  • Kısmetse Olur 'da kim elendi ?  18 Aralık 'ta Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur ' un son bölümünde Kayseri'de yaşanan terör saldırısı nedeniyle eleme yapılmadı.
  • Kısmetse Olur 18 .12.2016 elemesi ne zaman yayınlanacak kim elendi ? Kismetse Olur 18 Aralık elemesi hafta içi yayınlanacak. Elenen isimleri açıklıyoruz.
  • İzle
  • Bu hafta Kısmetse Olur evinde birinci Aycan Varış ve Onur Yüksel çifti oldu.  Kısmetse Olur 18 Aralık elemesinde eve veda eden isimlerden biri de Gürkan Aslan oldu.
  • Kısmetse Olur 18 Aralık Pazar Akşamı Kim Elenecek ?  18 Aralık Pazar günü Kısmetse Olur 'da eleme potasına giren isimlerden bir kişi bu hafta Kısmetse Olur evine veda ediyor.
  • Kısmetse Olur da 12 aralık pazartesiden itibaren Hazalsız ve Semihsiz günleri izlemeye hazırlıklı olun.  Kısmetse Olur 9 Şubat Aycan Diskalifiye Oldu Mu Elendi Mi?
  • Kısmetse Olur 'un 18 Aralık akşamı yayınlanacak olan haftanın finali fragmanı  Kısmetse Olur 'da elenen isim bu akşam ekrana gelecek olan haftanın finalinde belli olacak.
  • Kısmetse Olur ’da her hafta olay var.  Eskiye göre reytinglerini ikiye katlayan programda en merak edilen olay 18 Aralık pazar akşamı kimin yada kimlerin eleneceği oldu.
  • 18 Aralık pazar günü yapılacak elemede bu hafta 2 isim birden evden gönderilecek.  Kısmetse Olur 18 Aralık elemesinde eve veda eden isimlerden biri de Gürkan Aslan oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir